Úterý, 28 listopadu, 2023
aktualne

Apple představil nové notebooky MacBook Pro a redesignované AirPods sluchátka

Společnost představila také nové předplatné Apple Music.

Po zářijovém uvedení nových iPhonů představil Apple v pondělí večer další novinky, redesignovaná sluchátka AirPods a nové notebooky MacBook Pro určené pro profesionály.

Asi nejvíce času během představení trávili manažeři Apple porovnáváním výkonu nových Apple M1 čipů Pro a Max s dostupnou konkurencí. Vyzdvihovali jejich vysoký výkon, který nepotřebuje tolik energie.

V tomto momentě jde o tvrzení společnosti, která budou muset ověřit analytici.

Nový plán Apple Music Siri a barevné kombinace HomePod mini

Tim Cook uvedl jako první novinky v předplatném pro hudební streamovací platformu Apple Music. Verze Apple Music Siri bude dostupná od 4,99 Eur měsíčně.

Pro přístup ke všemu obsahu hudební knihovny bude třeba na všech zařízeních Apple používat pouze hlas a ovládání pouze pomocí hlasového asistenta Siri. K dispozici bude později na podzim v 17 zemích (mimo Slovensko).

S novým plánem předplatného Apple očividně reaguje na konkurenční nabídky od Amazonu a Spotify. Amazon nedávno ohlásil hudební předplatné Amazon Music přes smart reproduktory Echo za pouhých 3,99 dolarů měsíčně.

Smart reproduktory HomePod dostaly tři nové barevné kombinace, nicméně jiných aktualizací ohledně jejich výkonu jsme se nedočkali.

pr článek

Další články autora